aghaei
16 بهمن 1401 - 14:43

احزاب زنجانی نقشی در انتخاب مدیران استان نداشتند/ برگزاری انتخابات خانه احزاب بعد از دهه فجر

رئیس خانه احزاب استان زنجان در ارتباط با نقش احزاب در انتخاب مدیران استانی گفت: تا به امروز نه احزاب کسی را معرفی کرده‌اند و نه درخواستی در این باره از سوی مجموعه استانی شده است.

به گزارش خبرگزاری فارس از زنجان، اکبر عباسی رئیس خانه احزاب استان زنجان در نشست خبری با خبرنگاران اظهار کرد: انقلاب اسلامی در 44 سال گذشته دستاوردهای بسیاری داشته است که نتایج آن برای همگان مشخص است.

رئیس خانه احزاب استانه زنجان با اشاره به توسعه راه، توسعه علم و فناوری، دانشگاه، توسعه و گسترش بیمارستان‌ها، موشک‌های نقطه زن و حتی صادرات آن، گازرسانی به روستاها و شهرها، آبرسانی به روستاها، گفت: خوشبختانه در این مدت کشور به دستاوردهای بسیاری دست یافته است.

وی با بیان اینکه انقلاب متعلق به همه مردم است و همه باید دلسوز آن باشند، گفت: گاها برخی اشخاص و یا سیاسیون طوری رفتار می‌کنند که گویی هدفی جز کسب قدرت ندارند.

عباسی با اشاره به اینکه همه باید دلسوز نظام و انقلاب باشند، اضافه کرد: امروز ما در یک جنگ رسانه‌ای شناختی قرار داریم، چون جنگ نرم یکی از کارآمدترین و کم هزینه‌ترین جنگ‌هاست.

وی با اشاره به تلاش دشمن برای برهم زدن نظم کشور گفت: این موضوع در اغتشاشات اخیر مشخص بود، چون نتیجه چند سال تلاش اتاق فکر دشمن بود، هر چند مشکلات را قبول داریم.

وی با اشاره به اینکه در بحث اتفاقات اخیر دغدغه مردم توسط احزاب انتقال داده شد، اضافه کرد: اما با این حال در این اتفاقات هیچ مسوولی درخواست جلسه از احزاب نکرد.

رئیس خانه احزاب استان زنجان با بیان اینکه قرار است از این پس نقش احزاب در کشور پررنگ تر باشد، افزود: قرار است این موضوع در انتخابات آینده رخ دهد یعنی احزاب نقش مهمی داشته باشند.

عباسی با اشاره به اینکه در حال حاضر حدود ۵۰ حزب در زنجان فعال است که 26 حزب اصلاح‌طلب، 20 مورد اصولگرا و بقیه هم مستقل هستند، گفت: انتخابات خانه احزاب پس از دهه فجر برگزار می‌شود.

وی در ارتباط با نقش احزاب در انتخاب مدیران استانی گفت: تا به امروز نه احزاب کسی را معرفی کرده‌اند و نه درخواستی در این باره از سوی مجموعه استانی شده است.

رئیس خانه احزاب استان زنجان با اشاره به اینکه در انتخاب مدیر باید سلسله مراتب طی شود، همانند چیزی که در دفاع مقدس رخ داد، اضافه کرد: الان نیز معتقدم به اینکه همان روش دفاع مقدس در همه ارگان ها بهتر است که اتفاق بیافتد.

وی افزود: اینکه دولت به اقتصاد توجه دارد خوب است، اما در حوزه مدیریت بابد سلسه مراتب رعایت شود.

عباسی با بیان اینکه مسوولین و مدیران باید با کارکرد خود کارآمدی دین را نشان دهند و بیان این موضوع صرفا زبانی نباشد، اضافه کرد: مدیریت با پول، مدیریت نیست و بدون پول مدیریت کردن مهم است.

پایان پیام/73005
 

منبع: فارس
شناسه خبر: 1020145