aghaei
12 آذر 1401 - 19:59

۱۲۶۰ گروه جهادی در استان هرمزگان ساماندهی شده است

فرمانده سپاه امام سجاد(ع) استان هرمزگان گفت: ۱۲۶۰ گروه جهادی در استان هرمزگان تشکیل شده که در حال خدمات رسانی به مردم هستند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بندرعباس ، سردار اباذر سالاری عصر امروز در همایش طلایه داران اقتصاد مقاومتی اظهار داشت: امروز در هر نقطه از کشور حادثه و موضوعی پیش بیاید، بسیج میدان دار است و اولین نفر حاضر در آن رخداد بسیج است و برکات این شجره طیبه در مسائل مختلف قابل مشاهده است. 

وی افزود: علاوه بر حوادث طبیعی و رخدادهای مختلف، بسیج برای خنثی سازی نقشه‌های دشمن و حتی جنگ نظامی توانسته اثرگذار باشد و این توانمندی در بسیج وجود دارد.

فرمانده سپاه امام سجاد(ع) استان هرمزگان گفت: ظرفیت بسیج ظرفیت بالایی است و هرجایی کار گره بخورد بسیج توانمندی باز کردن گره را دارد، دشمن که متوجه شده در عرصه نظامی توان ایستادگی در برابر ایران اسلامی ندارد به عرصه‌های دیگری همچون اقتصاد ورود کرده که اگر از ظرفیت بسیج در مسائل اقتصادی و اجتماعی استفاده شود در این عرصه‌ها هم سربلند خواهیم شد.

وی تصریح کرد: 1260 گروه جهادی در استان هرمزگان تشکیل شده که در حال خدمات رسانی به مردم هستند، بنا به فرمایش مقام معظم رهبری در خصوص راه اندازی قرارگاه مواسات و همدلی توانستیم 21 مرحله از مواسات و همدلی را اجرایی کرده و بیش از یک میلیون و دویست هزار بسته معیشتی در بین اقشار نیازمند توزیع شده است.

 سالاری گفت: در راستای حمایت از تشکیل زندگی آسان زوج‌های جوان بیش از 3500 بسته جهیزیه آماده و به نوعروسان هرمزگانی اعطا شد و 1500 واحد مسکونی از مددجویان تحت حمایت کمیته امداد نیز به واسطه گروه‌های جهادی احداث و تحویل شد.

وی ادامه داد: بسیج و گروه‌های جهادی در امور دیگری نظیر راهسازی، آبرسانی، ساخت خانه عالم و مسجد، زمین‌های ورزشی و سدسازی نقش آفرینی کرده و در راستای ایجاد اشتغال کارهای خوبی انجام داده‌اند.

فرمانده سپاه امام سجاد(ع) استان هرمزگان با تاکید بر اینکه 10 هزار بسته لوازم التحریر نیز در بین دانش آموزان توزیع شده گفت: با افتخار اعلام می‌کنیم در استان هرمزگان هر جا مسئله‌ای بود گره‌گشایی آن مسئله به دستان بسیج و گروه‌های جهادی اتفاق افتاده است.

انتهای پیام/864/ن

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 895627